Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Ceneo powraca z reklamą

2019-03-25 Ceneo powraca z reklamą

W nowej reklamie porównywarka cen Ceneo nawiązuje do początku swojego powstania.

Obok Zosi z poprzedniej reklamy, która wcieliła się w rolę łowcy okazji, są też bracia Komputerowcy. Dzięki sąsiedzkiej współpracy i pomocy powstaje baza danych z najlepszymi ofertami, której odpowiednikiem jest serwis Ceneo.

"Nasz serwis od ponad 14 lat pomaga milionom kupujących wyszukiwać okazyjne oferty w sklepach internetowych i porównywać je ze sobą. Pracując nad wiosenną kampanią, chcieliśmy w zabawny sposób przypomnieć, że każdego dnia cały zespół dba o to, by w Ceneo można było znaleźć tylko najlepsze i najciekawsze oferty zarówno z małych sklepów internetowych, jak i największych platform handlowych." - powiedział Tomasz Jankowski, rzecznik prasowy w Ceneo.


Zosia i bracia Komputerowcy (grafika: Ceneo)

Kampania reklamowa Ceneo ruszyła na początku marca 2019 roku i będzie prowadzona głównie w Internecie - na serwisach VOD oraz w mediach społecznościowych.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: