HandelElektroniczny.pl |
||
Nowości Handel elektroniczny |
HandelElektroniczny.pl > Google wprowadza nowe rozszerzenie domenowe .page 2018-10-09 Google wprowadza nowe rozszerzenie domenowe .pageKoncern internetowy Google wprowadził do swojej oferty rozszerzenie domenowe .page.
Jest to kolejne rozszerzenie domenowe należące do koncernu Google. Teraz w ofercie Google ma 3 własne rozszerzenia anglojęzyczne:
Rozszerzenie domenowe .page to tak zwana domena gTLD (generic top level domain). Jest to rozszerzenie analogiczne jak stare rozszerzenia .com, .net czy .org. Domeny z nowym rozszerzeniem .page rezerwować może każdy od 9 października 2018 roku. Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy" - podobnie jak w przypadku innych rozszerzeń domenowych. WsparcieWesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.
| |
|