Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Grupa Allegro promuje mobilny dostęp do swoich portali

2010-09-01 Grupa Allegro promuje mobilny dostęp do swoich portali

Ruszyła strona naTelefon.pl grupującą wszystkie produkty i rozwiązania na telefon komórkowy od Grupy Allegro.

Uruchomiona strona koncentruje się na opisie mobilnego dostępu do serwisów Allegro, Otodom, Otomoto Ceneo oraz Bankier. To nie tylko mobilne wersje stron internetowych, ale także dostępowe programy mobilne.

Do dyspozycji użytkowników są aplikacje Allegro między innymi na telefony iPhone, Android, Windows Mobile czy też Symbian.

"Rozwiązania mobilne odgrywają coraz ważniejszą rolę. W tej chwili aby mieć dostęp do Internetu nawet nie potrzebujemy komputera, wystarczy telefon z możliwością zalogowania się do sieci. Korzysta z tego coraz więcej osób, przecież telefon zawsze każdy nosi blisko siebie. To przyszłość każdego biznesu. Dostęp do serwisów Grupy Allegro przez telefon to przede wszystkim ogromna wygoda i oszczędność czasu dla naszych Użytkowników. Najważniejsze w tym rozwiązaniu to niezależność, dostęp do informacji w każdym miejscu i o każdej porze." - powiedział Marcin Michalski z działu rozwiązań mobilnych Grupy Allegro.

Allegro po raz pierwszy uruchomiło swoja mobilną wersję, mAllegro, w lipcu 2008 roku.

"Będziemy aktualizować stronę na bieżąco i udostępniać użytkownikom wszystkie najnowsze udogodnienia. Plany ? Postaramy się każdy serwis Grupy Allegro udostępnić również mobilnie, w telefonach komórkowych. Reagujemy na każde sygnały i sugestie naszych użytkowników, chcemy sprostać ich oczekiwaniom." - dodał Michalski.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: