Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Karty lojalnościowe w aplikacji mobilnej Ceneo

2015-08-05 Karty lojalnościowe w aplikacji mobilnej Ceneo

Nowa funkcja aplikacji mobilnej Ceneo umożliwia wgranie posiadanych kart lojalnościowych do smartfona.

Z punktu widzenia użytkownika wystarczy znaleźć na liście ikonkę wystawcy karty, a potem zeskanować kod kreskowy na karcie. Dane karty zaciągają się automatycznie. W bazie jest niemal sto najpopularniejszych kart w Polsce.

Gedy jednakże w dostępnym zbiorze nie ma karty, można ją samodzielnie dodać - zrobić smartfonem zdjęcie, dodać krótki opis i na koniec zeskanować kod kreskowy.

Tak zgromadzone wirtualnie karty lojalnosciowe honorowane są bez problemu w sklepach stacjonarnych. Podczas zakupów przy kasie zamiast fizycznej plastikowej karty ukazuje się sprzedawcy ekran smartfonu.

Karty w smartfonie dostępne są także w trybie offline, nawet gdy nie ma się dostępu do Internetu.

Nowa funkcja dostępna jest w najnowszej wersji darmowej aplikacji Ceneo dla smartfonów z systemem Android. W ciągu kilku tygodni ma być także dostępna w aplikacjach dla systemów iOS oraz Windows Phone.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: