Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Platforma iStore obchodzi 10 urodziny

2011-12-01 Platforma iStore obchodzi 10 urodziny

Platforma sklepowa iStore firmy Allegro obchodzi okrągłą, 10-tą rocznicę powstania.

Platforma iStore od 2007 roku wchodzi w skład Grupy Allegro. Dziś skupia ponad 2 000 aktywnie działających sklepów z różnorodnych branż.

"Dzięki dziesięciu latom obecności na rynku e-commerce możemy pochwalić się wiedzą oraz rozległym doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania sklepowego. W tym czasie udało nam się stworzyć produkt bogaty w narzędzia pozwalające na skuteczną sprzedaż, a jednocześnie wygodny dla Kupujących. Dzięki temu jesteśmy dziś jedną z największych i najszybciej rosnących platform sklepowych w Polsce." - powiedział Tomasz Cynar, dyrektor iStore.

Klienci platformy iStore otrzymują oprócz oferty technologicznej wsparcie w sprzedaży oraz w budowaniu zaufania i bezpieczeństwa wśród kupujących. Warto tu wymienić całkowicie bezpłatną integrację z trzema topowymi porównywarkami cen (w tym z liderem - Ceneo), opinie produktowe wzmacniające sprzedaż, dostarczane przez serwis CoKupic.pl, rozbudowaną integrację z serwisem Allegro czy korzystną ofertę obsługi płatności elektronicznych z PayU.

Platforma dostarcza także sklep na Facebooku oraz w wersji mobilnej bez żadnych dodatkowych opłat. Umożliwia także integrację z dowolnym zewnętrznym systemem dzięki wykorzystaniu iStore WebApi.

Z okazji 10-tych urodzin wszystkie aktywne sklepy iStore otrzymają dodatkowy pakiet korzyści, oferowany wspólnie z Partnerami iStore. Pakiet zawiera rozmaite oferty edukacyjne oraz usługi technologiczne. Dzięki jego wykorzystaniu sklep może zaoszczędzić ponad 3 tys. złotych, co oznacza prawie 6 mln złotych w pakiecie zniżek dla klientów platformy iStore.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: