Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Platforma iStore udostępnia API

2010-09-30 Platforma iStore udostępnia API

Platforma sklepowa iStore udostępni swoim klientom usługę sieciową WebAPI.

Jest to ważna i oczekiwana wiadomość dla klientów platformy sklepowej iStore - gotowego, kompleksowego oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego.

Już niedługo dzięki udostępnieniu WebAPI, właściciele sklepów prowadzonych na platformie iStore zyskają możliwość praktycznie dowolnej rozbudowy swoich narzędzi sprzedażowych i integracji mechanizmu sklepowego z systemami i procesami stosowanymi wewnątrz firmy. Obecnie WebAPI jest już udostępnione na produkcyjnych serwerach serwisu. Mają do niego dostęp wybrani developerzy, ale w niedługim czasie usługa zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym klientom.

"Udostępnienie WebAPI to kolejny element naszej strategii - budowania kompletnego, otwartego na potrzeby sprzedawców środowiska sklepowego. Staramy się budować jak najszerszy ruch zakupowy kierowany do naszych sklepów naszych Klientów, np. przez bezkosztowo pozyskiwany ruch z porównywarki Ceneo. Dzięki modułowi iStore.Designer, uruchomionemu w ostatnim czasie, otworzyliśmy platformę na możliwość budowania całkowicie indywidualnych rozwiązań graficznych opartych na naszym silniku programistycznym." - powiedział Tomasz Cynar dyrektor i twórca serwisu.

Już wkrótce dzięki WebAPI, klienci iStore otrzymają możliwość tworzenia własnych, indywidualnych rozwiązań handlowych, logistycznych czy administracyjnych. W znaczny sposób ułatwi to obsługę procesów przed- i posprzedażowych w ich sklepie. Serwis zapowiada, że wkrótce udostępni swoim sprzedawcom kilka przydatnych i ciekawych narzędzi, zbudowanych w oparciu o iStore WebAPI.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: