Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Płatności PayU od Allegro mają 5 lat

2010-05-19 Płatności PayU od Allegro mają 5 lat

Z okazji 5-lecia Allegro odświeżyło strony Platnosci.pl oraz PayU.pl.

Strony Platnosci.pl oraz PayU.pl są w nowej odsłonie bardziej funkcjonalne i przejrzyste. Zaimplementowane zostały nowe ujednolicone logotypy według wspólnej zasady identyfikacji wizualnej - wszystko celem wzmocnienia rozpoznawalności marki systemów PayU.

Uroczystości są celebrowane online, a już dziś w domenie internetoweplatnosci.pl uruchomiona została strona urodzinowa, zawierająca informacje o specjalnie przygotowanych promocjach dla klientów.

W I etapie obchodów pięciolecia, skierowanym do merchantów, przez 3 miesiące obecni i nowi klienci systemu (wykorzystujący w swojej działalności biznesowej usługi Platnosci) mogą korzystać z darmowych kanałów płatności 5 banków: Eurobanku, MeritumBanku, InvestBanku, GetinBanku oraz Banku Pocztowego. Ponadto 1 czerwca uruchomiona zostanie nowa oferta SMS Premium, dająca klientom wynagrodzenie w postaci 50% z tytułu obrotu na koncie SMS. Jest to najbardziej przejrzysta oferta na rynku, oszczędzająca klientom konieczność przeliczania wartości brutto i netto.

"Z myślą o kupujących - pod koniec czerwca przeprowadzimy akcję, w ramach której, wszyscy którzy płacą w Internecie korzystając z usług Platnosci, będą mogli na stronie urodzinowej www.internetoweplatnosci.pl zarejestrować swoje transakcje i wygrać nagrody w cotygodniowym losowaniu. Będą to niezwykle atrakcyjne konkursy - suma wartości ich nagród to kilkadziesiąt tysięcy złotych." - zapowiada Maciej Szmigiel, manager Platnosci.

"Mam nadzieję, że tego typu działania zachęcą jak najwięcej osób do dokonywania transakcji w Internecie i oswajania się z ciągle powiększającym się rynkiem e-commerce, w którym płatności on-line stają się standardem." - dodaje.

System Platnosci, którego operatorem jest PayU S.A. należące do grupy Allegro, adresowany jest do wszystkich serwisów o charakterze e-commerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Swoją działalność rozpoczął w maju 2005 roku. Pierwszy rok obecności na rynku przyniósł firmie ponad 350 tys. transakcji i zakończył się obrotami w wysokości 23,5 mln zł. Serwis generuje obroty rzędu ponad miliarda złotych rocznie (dane za rok 2009) obsługując nawet do 50 tys. transakcji dziennie. Z jego usług korzysta obecnie ponad 2 miliony klientów i blisko 5 tys. podmiotów internetowych, co daje Platnosci ponad 42 proc. udział w obsłudze badanych sklepów internetowych (Raport Internet Standard, e-commerce 2009).

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: