Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Shoper pozyskuje inwestora

2019-05-13 Shoper pozyskuje inwestora

Fundusz inwestycyjny Value4Capital przejął mniejszościowe udziały spółki Dreamcommerce z Krakowa, twórcy internetowej platformy sklepowej Shoper.

Istniejące od 2005 roku oprogramowanie sklepowe Shoper to gotowe rozwiązanie do dla małych i średnich biznesów do prowadzenia sklepu internetowego.

"Przeszliśmy długą drogę, ale nadal mamy ogromny apetyt na rozwój i kolejny kawałek e-commerce'owego tortu. Aby tak się stało potrzebujemy profesjonalnego wsparcia i kapitału, dlatego zdecydowaliśmy o pozyskaniu inwestora. Dzięki jego kapitałowi, sieci kontaktów i doświadczeniu będziemy mieli szansę rozwijać się szybciej niż konkurencja, a klientom oferować usługi jeszcze bardziej innowacyjne i jeszcze wyższej jakości." - powiedział Krzysztof Krawczyk, prezes zarządu Dreamcommerce.

Fundusz inwestycyjny Value4Capital koncentruje się na inwestycjach w Polsce oraz w innych unijnych krajach Europy Środkowej.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: