Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Visa testuje system płatności V.me

2011-11-18 Visa testuje system płatności V.me

Visa testuje system płatności internetowych V.me, który stanowić ma konkurencję dla portmonetek elektronicznych w rodzaju PayPal. Znajdujący się obecnie w fazie testów beta system płatności V.me od Visy umożliwiać ma wykonywanie płatności online z komputera oraz za pomocą komórki. W przeciwieństwie do kart płatnicznych V.me gwarantować ma kupującym anonimowość - do sprzedawcy nie będą przekazywane dane kupującego. Dla klientów V.me będzie widoczny jako dodatkowa opcja na liście form płatności w sklepach internetowych lub innych stronach. Oczywiście wtedy, kiedy sprzedawca zdecyduje się zintegrować płatności V.me ze swoją stroną.

Pod konto V.me podpiąć będzie można kartę lub karty służące do późniejszych płatności. Z nich pobierane są środki przy wykonywanych płatnościach. Wskazać można nie tylko karty Visa, ale także konkurencyjne MasterCard, American Express czy Discover. Zarówno karty kredytowe jak i karty debetowe.

W ramach konta sprawdzać można będzie stan konta, ustanawiać limity płatności oraz śledzić historię wykonanych operacji.

System płatności V.me dostępna ma dla wszystkich w 2012 roku.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: