Nowości  Handel elektroniczny    
 


HandelElektroniczny.pl > Zakupy z AliExpress odebrać można w paczkomacie

2019-11-26 Zakupy z AliExpress odebrać można w paczkomacie

Polscy klienci mogą już zamawiać paczki z chińskiego AliExpress bezpośrednio do paczkomatów InPostu w całym kraju.

Operator paczkomatów InPost rozpoczyna strategiczną współpracę z AliExpress, platformą e-handlu gdzie można kupić chińskie produkty bezpośrednio od producentów i dystrybutorów.


Jeden z paczkomatów InPostu (grafika: WrS.tm.pl , Wikipedia (CC))

"Nasze usługi idealnie odpowiadają na potrzeby użytkowników AliExpress - strategiczne partnerstwo z gigantem światowego rynku e-commerce to dla nas wielki sukces. Przewidujemy znaczne zwiększenie wolumenu obsługiwanych przez nas przesyłek, który i tak rośnie ponad dwukrotnie szybciej niż rynek e-commerce w Polsce. Jesteśmy na to przygotowani - wciąż rozwijamy sieć Paczkomatów InPost, która liczy obecnie ponad 5000 urządzeń w całej Polsce. Wierzymy, że wiadomość o współpracy InPost z AliExpress będzie świetną informacją dla wszystkich osób lubiących zakupy w Internecie ? klienci e-commerce cenią możliwość odbioru paczki w Paczkomacie przede wszystkim za nieograniczoną dostępność 24h/7, wygodę i niskie koszty usługi. Współpraca obu firm gwarantuje bezpieczną realizację dostawy bezpośrednio z Chin do wybranego Paczkomatu InPost w Polsce - co z całą pewnością zachęci nowych klientów do zakupów w AliExpress." - powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

Podczas zakupów na AliExpress, aby zamawiać do paczkomatu w górnej części strony głównej należy wybrać dostawę do Polski, zaznaczyć polską wersję językową, a także uzupełnić dane adresowe z poziomu swojego konta.

"Obserwujemy bardzo dynamiczny wzrost polskiego rynku e-commerce - a jednym z naszych kluczowych priorytetów jest poprawa logistyki dla polskich klientów. InPost jest bardzo ceniony przez kupujących w Internecie - a dzięki rosnącej sieci i infrastrukturze logistycznej jest naturalnym strategicznym partnerem dla AliExpress." - powiedział Gary Topp z AliExpress.

Paczkomaty są dostępne w ramach AliExpress Standard Shipping przy zakupach o wartości powyżej 5 dolarów. Kupujący ma możliwość wyboru dogodnego paczkomatu z mapy na poziomie koszyka.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego HandelElektroniczny.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o handlu elektronicznym za darmo.

HandelElektroniczny.pl na serwisach społecznościowych: